(ANNO 1981/2003) Békés Glasz Imre Kereskedelmi Szakközép- És Szakmunkásképző Iskola

  Átjelentkezés szakközépbe

  Írta: Super User. Beküldve: Képzések

  Szakközépiskolai képzésbe történő átvétel feltételei szakiskolai képzésben résztvevő tanulóinknak
  (Érvényes: 2013. szeptember 1-jétől)


  Iskolánk szakiskolai képzésében résztvevő diákjainak (ideértve az 1/9., a 2/10. és a 3/11. évfolyamokat), lehetőséget biztosítunk a szakközépiskolai 10. évfolyam kereskedelem-marketing szakmacsoportos osztályába való átjelentkezésre az alábbiak szerint.

  Főbb feltételei:
  • Jelentkezési lap kitöltése
  •  Feltételeknek való megfelelés (1/a) pont)
  • Összefüggő nyári szakmai gyakorlat teljesítése.
  • Különbözeti vizsga letétele az érettségi tantárgyak 9. évfolyamos tananyagából.

  A tanulónak, kiskorú tanuló esetén a gondviselőnek az iskola által rendszeresített jelentkezési lap kitöltésével kell jeleznie átjelentkezési szándékát a 10/SZKI évfolyamra. Az iskola igazgatója a tanuló félévi illetve év végi eredményeinek figyelembevételével dönt.

  A jelentkezés elfogadásához az alábbi feltételek teljesülése szükséges:

  9. vagy 10. évfolyamos tanuló esetében:

  • legalább 4,0 tanulmányi átlag félévkor
  • igazolatlan mulasztása nem lehet
  • jó magatartás.
  • Tanév végén, a félévkor megállapított osztályzatokhoz képest romlás, valamint igazolatlan mulasztás nem lehet.

  11. évfolyamos tanuló esetében:

  • legalább 4,0 tanulmányi átlag év végén
  • igazolatlan mulasztása nem lehet
  • jó magatartás.

  Jelentkezés benyújtásának határideje: május 5.

  Amennyiben a tanuló a fenti feltételeknek megfelel, a jelentkezése befogadásra kerül, és a további feltételek teljesítéséhez szükséges tájékoztatást megkapja.

  Kereskedelem-marketing szakmacsoportban a 9. évfolyam végén összefüggő, 70 órás szakmai gyakorlaton kell résztvenniük a tanulóknak. A jelentkezés elfogadása után a jelentkezőnek is teljesítenie kell a szakmai gyakorlatot.
  - Időpontja: az utolsó tanítási napot követő első hétfőtől kezdődően 2 hét (10 nap).
  Részletes információt Ivády Endre Péter szakmai igazgatóhelyettestől kap.

  FONTOS! A jelentkezőnek a jelenlegi osztálya szerint kötelező szakmai gyakorlaton is részt kell vennie, annak érdekében, hogy amennyiben a különbözeti vizsgát nem teljesíti sikeresen, szakiskolai tanulmányait a következő évfolyamon folytatni tudja. A két gyakorlat időpontját össze kell hangolni!

   Különbözeti vizsga letétele a kijelölt időpontban a 9. szakközépiskolai évfolyam tananyagából az érettségi tantárgyakat illetően (várható időpontja: július első hete).
  Tantárgyak: matematika, magyar nyelv és irodalom, történelem, idegen nyelv, üzleti tevékenység, áruforgalom. A tananyagtartalom a honlap „Közzétételi listájában” megtalálható. Konzultációs lehetőséget biztosítunk!

  Valamennyi feltétel teljesülése esetén a tanuló felvételre és beírásra kerül a 10/SZKI évfolyam kereskedelem-marketing szakmacsoportos osztályába.

  Bővebb információ Bornemisszáné Kis Ildikó iskolatitkártól kérhető a 06-1 347-1076-os telefonszámon vagy a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen. Az iskola további elérhetőségei. 06-1/347-1070, e-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát..

  A jelentkezési lap és a követelmények az iskola honlapjáról letölthetők. Jelentkezési lap kérhető továbbá az iskolatitkártól.

  Full Reviw on best bokkmakers by http://artbetting.net/
  Download Premium Templates
  Bookmaker No1 in The UK - William Hill by w.artbetting.net

  Harsányi János Szakközépiskola és Szakiskola

  Elérhetőségeink

  Harsányi János Szakközépiskola és Szakiskola
  1091 Budapest, Ifjúmunkás u. 31.
  (a 3-as Metró Pöttyös utcai megállójától 3 percre)

  OM: 035480

  Telephely kód: 001

  Levélcím : 1091 Budapest, Ifjúmunkás utca 31.
  Központi szám: 347-1070
  Fax : 347-1072
  E-mail : iskola@harsanyi-bp.hu