Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum
Harsányi János Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Kedves Nyolcadikosok!

Megjelent felvételi tájékoztatónk a 2020/2021-es tanévre. Letöltéséhez KATT IDE!


 

>> ISKOLÁNK BEMUTATKOZÓ VIDEÓJA MEGTEKINTHETŐ ITT <<

iskola promo

Kedves Nyolcadikosok!

Sok szeretettel várunk Benneteket és Szüleiteket Nyílt Napjainkon!  

I. Nyílt nap (szülői tájékoztató és interaktív foglalkozások): 2019. november 13. 16:00 óra

II. Nyílt nap (szülői tájékoztató és interaktív foglalkozások) 2019. november 27. 16:00 óra

Betekintés tanóráinkba 2019. december 2-án 08:55-tól.  
Tanórák listája és jelentkezés ITT!

III. Nyílt nap (szülői tájékoztató és interaktív foglalkozások) 2020. február 12. 16:00 óra

Érdeklődni lehet a 347-1071-es titkársági telefonszámon vagy a kildiko@harsanyi-bp.hu e-mail címen.

Várunk minden érdeklődőt!

szechenyi eu VECOPszechenyi eu VECOP r1 c1

Sulitábor 2014

Iskolánk színjátszó csoportja már évek óta szervez nyári tábort. A csoport egyre bővül: egyre több diák és - legnagyobb örömünkre - egyre több kolléga is szeretne csatlakozni ehhez a jó hangulatú, értékes közösséghez.

 

A Magyar Shakespeare Bizottság hirdette meg (az író születésének 450. évfordulója alkalmából) „Fantom jelenetek – írj bele Shakespeare-be” című pályázatát. Azt gondoltuk, a tábor egy hete kiváló lehetőséget nyújt a beadandó jelenetek elkészítésére. Négynapos előkészítő, ráhangoló munka során, az Ahogy tetszik című darabot kínáltuk fel növendékeinknek. Feladatuk az volt, hogy az addigra megismert színmű homályos, Shakespeare által nem kidolgozott részei közül egyet választva, állítsák azt színre.
Az utolsó estére két előadás született: egy a vízparton, egy pedig a tábortűznél. Ezek közül küldtünk be egyet a pályázatra.

Nagyon szerencsések is voltunk, mert a táborban töltött hét napból öt napon keresztül strandidő volt, úgyhogy a tervezett programjaink mellett kedvünkre tudtuk a Vadkerti tó adta lehetőségeket is élvezni. Táborunkban elsősorban az iskolai színjátszó csoport tagjai vettek részt, de csatlakoztak érdeklődő, nyitott „kívülállók” is, akik tudták, hogy a táborban színészkedni fogunk.

A tábor tanárnak, diáknak egyaránt felejthetelen élményt nyújtott. Úgy találkozhatunk egymással, olyan élethelyzetekben, amelyeket az iskola nem tud kínálni: az esti beszélgetésekben, ahogy bőrig áztunk a biciklitúrán, a számháború véresen komoly csatáiban és a felszabadult közös nevetésekben.


Kovács Katalin

Full Reviw on best bokkmakers by http://artbetting.net/
Download Premium Templates
Bookmaker No1 in The UK - William Hill by w.artbetting.net

Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Harsányi János Közgazdasági Szakgimnáziuma és Szakközépiskol

Elérhetőségeink

logo new tmpBudapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Harsányi János Közgazdasági Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
1091 Budapest, Ifjúmunkás u. 31.
(a 3-as Metró Pöttyös utcai megállójától 3 percre)

OM: 203061

Telephely kód: 005
Igazgató: Szakács Csilla

Levélcím : 1091 Budapest, Ifjúmunkás utca 31.
Központi szám: 347-1070
Fax : 347-1072
E-mail : iskola@harsanyi-bp.hu